365.com.mk

365.com.mk

TwitterWebsite

Откријте го најдоброто од она што го крие Скопје! Ви претставуваме места каде можете да пробате вкусни јадења, да испиете шолја кафе со безжичен интернет или пак да ја завршите вечерта со егзотичен коктел и диско музика. Следете нè!

Скопје, Macedonia (FYROM)
 • 38개의 팁
 • 1,986명의 팔로워
 • 0명의 팔로잉
 • 2 리스트
365.com.mk 님의 다음 도시 내 리스트: 모든 도시
 • Skopje
 • 모든 도시
365.com.mk의 상위권 도시
Skopje
36 Tips
추가로 로드하기
365.com.mk 님은 아직 아무도 팔로우하지 않았습니다.
추가로 로드하기
365.com.mk
1 장소 업데이트됨
1곳의 장소 Youth Cultural Center 포함
365.com.mk
0 장소 업데이트됨
0개의 장소
  365.com.mk 님의 최근 팁
  저장
  "Благодарност до сите кои дојдоа на Super Swarm Festival 2011 и помогнаа да го отклучиме Super Swarm беџот! Следен foursquare флешмоб: Super Duper Swarm Festival? :) Следете нè."
  365.com.mk365.com.mk · 12월 5, 2011
  쇼핑몰
  · 스코페, 전 유고슬라비아 마케도니아
  6.6
  저장
  "„Мулино“ го вбројуваме во топ 5 ресторани во Скопје поради константниот квалитет и брза услуга. Пробајте орада на жар со блитва и панакота за десерт. Bon Appétit! :)"
  365.com.mk365.com.mk · 11월 3, 2011
  지중해 음식
  · 스코페, 전 유고슬라비아 마케도니아
  8.8
  저장
  "Простран ресторан во „Мида“ комплексот, со затскриена тераса и необичен вкус за уметност. Пробајте ја Барбакан салатата + лепчињата со моцарела и уживајте во интимниот амбиент."
  365.com.mk365.com.mk · 6월 27, 2011
  음식점
  · 스코페, 전 유고슬라비아 마케도니아
  8.3
  저장
  "Релаксирачката атмосфера и зеленилото на „Маргер“ се доволна причина за кратко бегство од градската бука. Модерен ресторан во срцето на Градскиот парк кој ја возобновува старата боемска традиција."
  365.com.mk365.com.mk · 5월 25, 2011
  아침식사
  · 스코페, 전 유고슬라비아 마케도니아
  7.1
  저장
  "Пријатно место за доручек/ручек при посета на Галичник. Пробајте ја домашната пита со овчо кисело млеко додека седите на терасата и се воодушевувате на природата околу вас."
  365.com.mk365.com.mk · 4월 24, 2011
  호텔
  · Galičnik, 전 유고슬라비아 마케도니아
  5.6
  저장
  "Без разлика дали сте вегетаријанец или не, пробајте ја тортиљата со сејтан."
  365.com.mk365.com.mk · 3월 11, 2011
  채식주의 음식
  · 스코페, 전 유고슬라비아 마케도니아