PxPixel
2020년 7월 15일 업데이트: 개인정보 보호정책이 업데이트되었습니다. 당사 소비자 서비스 개인정보 보호정책 및 기업 서비스 개인정보 보호정책은 2020년 8월 20일부터 적용됩니다. 2020년 8월 20일 이후 당사 서비스를 이용하는 경우, 새로운 정책에 동의하는 것으로 간주됩니다.
X
Trade AL

Trade AL

FacebookTwitter

Trade-AL është platforme dedikuar promovimit të aktivitetit të kompanive, institucioneve dhe organizatave

Tiranë, Albania
 • 80개의 팁
 • 461명의 팔로워
 • 454명의 팔로잉
 • 2 리스트
Trade 님의 다음 도시 내 리스트: 모든 도시
 • Belgrade
 • Tirana
 • 모든 도시
Trade의 상위권 도시
Belgrade
1 Tip
Tirana
78 Tips
추가로 로드하기
추가로 로드하기
Trade AL
0 장소 업데이트됨
0개의 장소
Trade AL
0 장소 업데이트됨
0개의 장소
  Trade 님의 최근 팁
  저장
  "Kengetari i mirenjohur nga te gjithe shqiptaret Zeri i afirmuar i muzikes rock Gent Bushpepa Te Shtunen, Ora 21 @ Charl's"
  Trade ALTrade AL · 10월 6, 2012
  밤 문화
  · 티라나, 알바니아
  저장
  "Krijimi i një profili në Trade-AL mund të bëhet direkt në www.trade-al.com/signup dhe pasi aprovohet nga sistemi është i gatshëm për tu përdorur nga kompania."
  Trade ALTrade AL · 10월 29, 2011
  공동 작업실
  · 티라나, 알바니아
  저장
  "11th Economic Summit of the Republic of Serbia"
  Trade ALTrade AL · 9월 30, 2011
  호텔
  · 베오그라드, 세르비아
  7.4
  저장
  "Anetaresoni kompanine tuaj ne Trade-AL dhe promovoni sherbimet apo produktet tuaja ne nje platforme dedikuar biznesit. Vizitoni www.trade-al.com"
  Trade ALTrade AL · 9월 23, 2011
  공동 작업실
  · 티라나, 알바니아
  저장
  "Trade-AL është një platformë B2B marketingu dhe promovimi online e dedikuar për kompanitë, institucionet dhe organizatat shqiptare. www.trade-al.com"
  Trade ALTrade AL · 9월 15, 2011
  공동 작업실
  · 티라나, 알바니아
  저장
  "Kompania Optilux do te jete e pranishme ne Panairin Balkan Expo Medica organizuar nga RebusSpace dt.15-19 Shtator ne Pallatin e Kongreseve"
  Trade ALTrade AL · 9월 8, 2011
  이벤트 공간
  · 티라나, 알바니아