PxPixel
Foursquare는 쿠키를 사용하여 귀하에게 최적화된 환경을 제공하고 맞춤화된 광고를 게재하며, 광고주에게도 광고 캠페인의 성과를 측정할 수 있도록 합니다. 저희 사이트를 계속해서 이용하시면 Foursquare의 개인정보 보호정책쿠키 정책에 동의하신 것으로 간주됩니다.
X
Ebru Golcuk

Ebru Golcuk

Antalya
 • 6개의 팁
 • 35명의 팔로워
 • 24명의 팔로잉
 • 2 리스트
Ebru 님의 다음 도시 내 리스트: 모든 도시
 • Antalya
 • İzmir
 • 모든 도시
Ebru의 상위권 도시
Antalya
3 Tips
İzmir
1 Tip
추가로 로드하기
추가로 로드하기
Ebru Golcuk
1 장소 업데이트됨
1곳의 장소 Carmelo's Every 7 Day Eat Well 포함
Ebru Golcuk
10 장소 업데이트됨
10곳의 장소 Türkan Şoray Kültür Merkezi, Mado Beach Park, Mevlana Lokantası, Deniz Beach Meyhane 포함
  저장
  "Kahvaltısı için tercih ettiğimiz bir mekândı, bugünden sonra değil.3 yetişkin için 2 kişilik serpme kahvaltıya ek yan ürün satışını zorunlu yapmışlar. Müşteriden ne koparsak kârdır anlayışı şık değil"
  Ebru GolcukEbru Golcuk · 8월 10
  비스트로
  · 안탈리아, 터키
  8.4
  저장
  "Denize sıfır bir mekanda, Hilton Bosphorus Restaurant'ın şefini aratmayacak lezzet ve sunumlarla, samimi-ilgili-güler yüzlü-dürüst işletmeci nasıl olunur sorusuna yanıttır kendileri👍Fiyatları makul👌"
  Ebru GolcukEbru Golcuk · 7월 12, 2018
  해변
  · Antalya, 터키
  7.2
  저장
  "Menülerinde fiyat yazmıyor. Neden olarak zamların öne sürülüp menünün değişme aşamasında olduğunun söylenmesi tam bir fiyasko. 👎"
  Ebru GolcukEbru Golcuk · 7월 10, 2018
  지중해 음식
  · Muratpaşa, 터키
  8.0
  저장
  "35'lik rakının restaurant fiyatı; piyasa fiyatının 4 katına, otelin oda servisi menü fiyatının 2 katına tekabül edecek kadar fahiş... Hangi akla hizmet ediyor bu fiyat farkı?"
  Ebru GolcukEbru Golcuk · 7월 8, 2018
  아메리칸
  · İzmir, 터키
  9.0
  저장
  "Böyle bir kuralı işletme olarak uygulayabilmeniz için serviste de makul hızlılıkta olmanız gerekir. Kimse 2 saat bekleyip kalkmasına yakın gelen tatlının hesabını üstlenmek zorunda değil."
  Ebru GolcukEbru Golcuk · 3월 27, 2016
  지중해 음식
  · 안탈리아, 터키
  8.2
  저장
  "Kahve ve cheesecake siparişi verip kahve servisinden 1 saat sonra bile cheesecake'i gelmeyen biri olarak cheesecake siparişini iptal ettirmek istedim. Ancak 'sipariş iptali yapamazsınız' dendi."
  Ebru GolcukEbru Golcuk · 3월 27, 2016
  지중해 음식
  · 안탈리아, 터키
  8.2