Great for a late night. The lukumades (donuts) are great. You should try out the traditional ones but you can also try lukumades with chocolate filled with banana cream and grated biscuits!
The desserts are really really good! The stuff is super friendly. I love it that they were dancing, singing and having a good time. I totally recomend this place!
Mouthwatering lukumades in many versions, such as with chocolate, or with honey & cinnamon, stuffed with cream or not. Amazingly good taste in a small but very friendly space!
Οι πιο νοστιμοι λουκουμάδες! Ευγενικότατο προσωπικό(όχι σαν ένα άλλο μαγαζί με λουκουμάδες στην Αιόλου!) και πολύ καλές τιμές. Πολύ καλός καφές επίσης! Δοκιμάστε λουκουμάδες γεμιστους με κρέμα λεμόνι.
Fantastic loukoumades (λουκουμάδες). I just got the basic variety smothered in hot honey and cinnamon, with a Greek coffee. Each portion is like, twelve of the delicious crispy little things.
Οι λουκουμάδες με λεμόνι ειναι παραγεμισμενοι με την κρέμα λεμονιού κ τα λουκουμαδακια ειναι κ αυτά λιγο σκληρά απο έξω και όχι μαλακά (να λιώνουν στο στόμα) οταν τα τρως χάνεται η αρμονία της γεύσης
Οι καλυτεροι της πολης, τραγανοι χωρίς να αισθάνεσαι τη λαδιλα. Δοκιμάστε οπωσδήποτε γεμιστους με πραλινα και επικαλυψη λευκής σοκολάτας με κομματακια φουντουκιού-κολαση! Προσωπικό πολύ εξυπηρετικό!
The classic is amazing! However, watch out for their alcoholic drinks. They are shots of pure liquor, but they do go very well with the donuts (which is why they suggest them)
The best lukumades! Try lukumades with lemon filling and chocolate! There are also tasty options: mastic, banana and chocolate. You should definitely try them!
Λουκουμάδες γεμιστοί με μαστίχα,μέλι και φυστίκι αιγίνης ή λουκουμάδες γεμιστοί με πραλίνα,σοκολάτα γάλακτος κ μπισκότο και όχι μόνο!!Γεύσεις κόλαση στους καλύτερους λουκουμάδες του κέντρου!!!
Μικροί λουκουμάδες γεμιστοί με επιλογή από μπανάνα,μαστίχα,λεμόνι κ πραλίνα(προτιμώ μπανάνα με πραλίνα από πάνω). Μπορείς να ζητήσεις mix για να δοκιμάσεις απ'όλα!
Oh my. Try the loukoumades with the ice cream Kazan, honey, almonds, cinnamon. Portions are big enough for two - depending in how dangerously calorific you like to live.
Λουκουμαδες να πεθανεις... απο κλασικους με μελι-κανελα μεχρι υπερπαραγωγη γεμιστους και οι συνδιασμοι δε τελειωνουν.. Τεραστιες ποσοτητες σε πολυ καλες τιμες! Θα πηγαινα ξανα και ξανα!!!
Γευστικότατο,αλλά & αρκετά ανάλαφρο το ανάμεικτο παγωτό (σε χωνάκι πάντα) μηχανής με επικάλυψη σοκολάτα πραλίνα+ξηρούς καρπούς.Φιλικό προσωπικό με μεράκι για τη δουλειά του & σεβασμό προς τον πελάτη.
Πολύ ωραίοι λουκουμάδες με πραλίνα και μπισκότο, χορταστική μερίδα (3,5€). Αν στον εξωτερικό χώρο είχε περισσότερα τραπεζάκια και καθίσματα θα εξυπηρετούσε καλύτερα τον πολύ κόσμο που το επισκέπτεται.
Ομολογώ πως όταν πρωτοπήγα κ έφαγα τους κλασικούς με μέλι και καρύδι δε συγκινηθηκα. Σήμερα πήρα γεμιστούς με πραλίνα, λευκή σοκολάτα και Oreo! #κολαση
Bildiğimiz lokmayı değişik sunumlarla modernize etmişler. İsterseniz içine peynir engekte ettirin ister farklı şeyler. Üzerine şerbet yerine bal veya çukulata ile servis ediliyor. Gençler çalışıyor.
Το απολαυση ειναι λιγο,το μοναδικοι παλι λιγο.. Αμβροσια ΑΠΛΑ ❤❤❤ ΥΓ: κ αυτοι με τις γευσεις που το βλεπεις λαιβ να το κανουν ΑΠΛΑ ΑΣΥΛΛΗΠΤΟ !! Ανεπιφαλακτα να πατε !!!
Οι πιο φρεσκοι λαχταριστοί και τραγανοί λουκουμάδες ever, αφράτη υφή και γεύση γλυκιά τόσο όσο. Μαζί με παγωτό καϊμάκι αποτελούν την τέλεια αμαρτία 💙💛💜
Γεμιστοί λουκουμάδες ! Να τους δοκιμάσετε σιγουρα ! Τιμές κανονικές αλλα θα μπορούσαν και λίγο ελάχιστα πιο φθηνοί ! Τραγανιστους πρώτη φορά στην ζωή μου εφαγα όπως και πολυ μικροί .. Ειναι γούστα !
Φανταστική ιδέα οι γεμιστοι! 3 γεύσεις. Σοκολάτα: όπως περίπου το περιμένεις. Μαστίχα: πολύ απαλή γεύση. Λεμόνι: καταπληκτικος συνδυασμός! Σας κάνουν & ανάμεικτη μερίδα