PxPixel
Foursquare는 쿠키를 사용하여 귀하에게 최적화된 환경을 제공하고 맞춤화된 광고를 게재하며, 광고주에게도 광고 캠페인의 성과를 측정할 수 있도록 합니다. 저희 사이트를 계속해서 이용하시면 Foursquare의 개인정보 보호정책쿠키 정책에 동의하신 것으로 간주됩니다.
X
Play Tuşu

Play Tuşu

TwitterWebsite

Müzik. Şaka. Müzik. Eşek Şakası. Müzik. El Şakası. Müzik. Arap Şakası. Müzik. Liseli Şakası. Müzik. Genel Şaka. Genel Olarak: Müzikli Şaka. http://playtusu.com/

Istanbul, Türkiye
 • 41개의 팁
 • 304명의 팔로워
 • 0명의 팔로잉
 • 2 리스트
Play Tuşu 님의 다음 도시 내 리스트: 모든 도시
 • Istanbul
 • Şişli
 • Beylikdüzü
 • 모든 도시
Play Tuşu의 상위권 도시
Istanbul
10 Tips
Şişli
3 Tips
Beylikdüzü
2 Tips
추가로 로드하기
Play Tuşu 님은 아직 아무도 팔로우하지 않았습니다.
추가로 로드하기
Play Tuşu
0 장소 업데이트됨
0개의 장소
Play Tuşu
0 장소 업데이트됨
0개의 장소
  Play Tuşu 님의 최근 팁
  저장
  "İstanbul’da Viaport dışında gidilmedik AVM bırakmayan AVM Prensi ekibimiz sizler için gezdi ve araştırdı. Onlarca AVM içinden bugün gezilecek yer olarak Vialand’ı seçtik. Neden mi?"
  Play TuşuPlay Tuşu · 7월 8, 2014
  테마 파크
  · Eyüp, 터키
  8.6
  저장
  "Viaport, amaçsız kuruluşunun 5. yılını kendisi için unutulmaz konserlerle kutluyor. Murat Dalkılıç, Fettah Can ve Gökhan Türkmen gibi isimlerden sonra, Gülşen de en sevilmeyen şarkılarıyla Viaport’ta"
  Play TuşuPlay Tuşu · 9월 2, 2013
  쇼핑몰
  · Pendik, 터키
  8.2
  저장
  "Merhaba konsere ve festivale fena halde aç bünyeler. İlacımız geliyor. Bekleye bekleye prangalar eskittiğimiz, çocukluk aşkımız Rock’n Coke'a ne kaldı ki"
  Play TuşuPlay Tuşu · 9월 2, 2013
  카운티
  · 터키
  저장
  "Merhaba konsere ve festivale fena halde aç bünyeler. İlacımız geliyor. Bekleye bekleye prangalar eskittiğimiz, çocukluk aşkımız Rock’n Coke'a çok yaklaştınız"
  Play TuşuPlay Tuşu · 9월 2, 2013
  지역
  · Türkoba, 터키
  저장
  "Merhaba konsere ve festivale fena halde aç bünyeler. İlacımız geliyor. Bekleye bekleye prangalar eskittiğimiz, çocukluk aşkımız Rock’n Coke'a az kaldı"
  Play TuşuPlay Tuşu · 9월 2, 2013
  벼룩 시장
  · Büyükçekmece, 터키
  8.0
  저장
  "Merhaba konsere ve festivale fena halde aç bünyeler. İlacımız geliyor. Bekleye bekleye prangalar eskittiğimiz, çocukluk aşkımız Rock’n Coke geldi"
  Play TuşuPlay Tuşu · 9월 2, 2013
  버스 터미널
  · Beylikdüzü, 터키